Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Centrum Badań i Transferu Wiedzy

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Katowice

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2296342, z dnia 2019-02-18

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Nr Ref.: 6/RBE/2019

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa projektów badawczych,
  • Prowadzenie dokumentacji merytorycznej, finansowej i organizacyjnej jednostki,
  • Przygotowanie projektów umów o wykonanie prac badawczych oraz umów cywilnoprawnych,
  • Obsługa strony internetowej jednostki,
  • Obsługa korespondencji jednostki,
  • Współpraca z otoczeniem biznesowym i instytucjonalnym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego – poziom podstawowy,
  • Komunikatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w realizacji badań rynkowych i marketingowych.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo (z możliwością przedłużenia umowy) w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30. Miesięczne wynagrodzenie zasadnicze wynosi 2.700,00zł.

Planowane zatrudnienie: 1 marca 2019 r.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Badań Rynku

Specjalista ds. Badań Rynku to osoba, która odpowiada za planowanie i realizację badań rynku na potrzeby przedsiębiorstwa, a także poszczególnych grup produktów. Do głównych obowiązków pracownik tego należy, m.in.: wykonywanie badań marketingowych, nadzór nad projektami badawczymi, analizowanie i prezentowanie wyników badań, pozyskiwanie informacji marketingowych oraz raportowanie ...
Specjalista ds. Badań Rynku Praca Specjalista ds. Badań Rynku

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (750)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (937)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (2321)
Radom (157)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (91)