Specjalista w dziale administracji danych - j. niemiecki

Grafton Recruitment

Opolskie

434 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: woj. opolskie
Nr ref.: 5-26-53776

Dla naszego Klienta poszukujemy osób posługujących się językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • wprowadzanie i weryfikacja danych finansowych
  • administracja dokumentacją
  • współpraca z innymi członkami zespołu
Wymagania:
  • dobra znajomość j. niemieckiego (min. poziom B1)
  • min. podstawowa znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją
Informacje dodatkowe:
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających oraz szkoleń językowych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych