Specjalista w dziale handlowym

RADIOSTER Sp. z o. o.

Katowice

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2677420, z dnia 2019-09-16

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Nr Ref.: 10/2019

Opis stanowiska

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • wizyty handlowe u klientów,
  • tworzenie i wysyłanie ofert oraz potwierdzeń dla naszych klientów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie w pracę, dokładność.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwości awansu,
  • praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia w kraju i zagranicą w zakresie naszej oferty,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30,
  • premie oraz roczne bonusy.

 Prosimy wysyłać CV za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

RADIOSTER Sp. z o.o. powstała w 1993 roku jako przedstawiciel firmy HETRONIC w Polsce. W 1995 roku RADIOSTER Sp. z o.o. poszerzył swoją działalność wchodząc w współprace z francuskim producentem szynoprzewodów FELS oraz z niemieckim producentem manipulatorów sterowniczych, stanowisk operatorskich i rezystorów Spohn&Burkhardt. W swojej ofercie posiada również bębny kablowe, kasety sterownicze, ograniczniki udźwigu. W 2007 roku RADIOSTER Sp. z o.o. stał się partnerem firmy HETRONIC w zakresie produkcji radiowych urządzeń sterujących. Podpisano umowę licencyjną na wytwarzanie radiowych urządzeń sterujących oraz używanie nazwy HETRONIC CENTRAL BALTIC. W ten sposób Spółka stała się częścią organizacji HETRONIC na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. W 2010 roku firma otworzyła nową siedzibę w Katowicach, a od 2012 roku posiada certyfikat  ISO 9001:2008. Firma ma w swojej ofercie produkty z branży górniczej, przemysłu energetycznego oraz hutniczego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. Handlowych to osoba, która odpowiada za zarządzanie, kontrolę, prowadzenie akcji promocyjnych i doradczych oraz sprzedaż - towarów i usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zbieranie informacji o kliencie, wprowadzanie zdobytych informacji do odpowiednich systemów informatycznych, organizacja spotkań i prezentacja oferty firmy oraz realizacja planu sprzedażowego i ...
Praca Specjalista ds. Handlowych