Specjalista w Dziale Marketingu i Sprzedaży

B-Consulting Bartłomiej Gębarowski

Rzeszów

10 dni temu

Jeżeli interesuje Cię praca w młodym, dynamicznym zespole, jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, lubisz wyzwania, a od środowiska pracy oczekujesz elastyczności, rozwoju i niestandardowego podejścia, chcesz realizować niebanalne zadania, wdrażać swoje własne pomysły, a w relacjach z innymi czujesz się jak "ryba w wodzie" aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie informacji o aktualnych konkursach, grantach i dofinansowaniach z UE,
  • praca nad kampaniami marketingowymi,
  • znajomość narzędzi Google, AdWords i Facebook,
  • opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych,
  • samodzielne prowadzenie projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych,
  • wsparcie zespołu w innych działaniach marketingowych,
  • obsługa portali społecznościowych i prowadzenie strony internetowej,
  • przygotowywanie materiałów marketingowo-promocyjnych.

Profil kandydata:

  • ukończone studia wyższe magisterskie lub V rok studiów,
  • pro aktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • nowoczesne i nieszablonowe podejście do marketingu i komunikacji,
  • gotowość do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • obsługa aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, PPoint),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • terminowość,
  • czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • system motywacyjny,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z dynamicznym zespołem, przyjazną atmosferę,
  • ambitne i ciekawe zadania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pełen pakiet wdrożeniowy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i samorozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Poznaj

B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu