Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Koordynator ds. Systemów Instalacyjnych Warszawa
Specjalista w Zespole Zabezpieczeń Technicznych

Naftor Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
44 dni temu

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, w szczególności instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, CCTV, SKD,);
  • Serwisowanie oraz konserwacje elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, CCTV, SKD);
  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii;
  • Sporządzanie protokołów z wykonywanych prac.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych;
  • Doświadczenie w zakresie instalacji systemów zabezpieczeń SSWiN, CCTV, SKD;
  • Podstawowa wiedza w zakresie sieci LAN;
  • Wpis na listę pracowników zabezpieczenia technicznego lub warunki do jego uzyskania;
  • Niekaralność;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m;
  • Uprawnienia SEP min. do 1 kV;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi programu: MS Office (mile widziane);
  • Znajomość sieci światłowodowych (mile widziane).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • Pakiet benefitów sportowych;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach specjalistycznych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Poznaj