• Specjalista / Specjalistka w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego

    Polskie Koleje Państwowe S.A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Przygotowywanie projektów zagospodarowania nieruchomości i wizualizacji zabudowy, Współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego, organami administracji państwowej, pracowniami planowania, biurami projektowymi itp. w zakresie zmiany...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2189 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 27147

Warunki pracy

- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie;
- krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe;
- obsługa klientów zewnętrznych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:
Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, fax.
Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany.

Zakres zadań

  • Uzgadnianie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz zgłaszanie wniosków do zawiadomień o przystąpieniu do ich sporządzenia;
  • Uzgadnianie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i zagospodarowania terenu;
  • Opiniowanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz zgłaszanie wniosków do zawiadomień o przystąpieniu do sporządzenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego;
  • Przygotowywanie projektów decyzji dotyczących zgody na powstanie tymczasowych przeszkód lotniczych, ze względu na realizację inwestycji budowlanej przy zachowaniu bezpieczeństwa ruchu cywilnych statków powietrznych;
  • Weryfikowanie zgłoszeń przeszkód lotniczych pod kątem lokalizacji oraz kierowanie ich do właściwych inspektoratów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze lotnictwa cywilnego lub na stanowisku związanym ze sporządzaniem projektów z zakresu urbanistyki i architektury
  • Dobra znajomość krajowych i międzynarodowych przepisów w zakresie lotnisk
  • Dobra znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego
  • Znajomość ustawy Prawo budowlane oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w zakresie zagadnień dotyczących lotnisk
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją kartograficzną i techniczną
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kompetencje behawioralne: zorientowanie na osiąganie celów, rzetelność i terminowość, doskonalenie zawodowe, skuteczna komunikacja, umiejętności analityczne, pozytywne podejście do klienta.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość jezyka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B