Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie

Warszawa

6 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 48406

Warunki pracy

praca biurowa wykonywana jest w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie;
Departament Analiz i Strategii mieści się Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 11 na I piętrze; budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich; w budynku jest winda i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych; przed budynkiem są podjazdy dla wózków inwalidzkich;

Zakres zadań

  • Wspieranie zespołu analitycznego Zadania 10 – Modelowanie wielochorobowości w tworzeniu narzędzi analitycznych oraz narzędzi automatycznego generowania raportów, w szczególności dotyczących wielochorobowości;
  • Udział w tworzeniu atlasu współczynników jakości ważonych ryzykiem oraz platformy w zakresie ryzyka;
  • Analiza literatury naukowej w zakresie zagadnień wielochorobowości;
  • Współtworzenie propozycji prezentacji danych oraz tworzenie narzędzi do wizualizacji danych dotyczących wielochorobowości;
  • Konsultacje z analitykami zespołu celem wyboru wskaźników ryzyka;
  • Konsultacje z ekspertami medycznymi w ramach realizacji Zadania 10 celem poprawnego opracowania założeń modelu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka R lub Python,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • znajomość podstaw statystyki i ekonometrii, w szczególności modelowania,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • analityczne myślenie,
  • umiejętność samodzielnej pracy koncepcyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git),
  • wiedza z zakresu teorii ekonomii zdrowia,
  • znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Power BI, Tableau).

Poznaj stanowisko: Programista Python

Python to interpretowany język programowania, zbliżony w swym zastosowaniu i budowie do języka Perl i funkcjonujący na licencji OpenSource. Główne cechy Pythona to automatyczne zarządzanie pamięcią i dynamiczny system typów. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub środowiska ...
Programista Python Praca Programista Python

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)