Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Białystok
praca stacjonarna
1404 dni temu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Białystok
Ogłoszenie o naborze Nr 64899

Warunki pracy

• Praca o charakterze biurowym,
• Okresowo praca w terenie w związku z realizacją kontroli z zakresu medycyny pracy,
• Kontakty bezpośrednie, telefoniczne, za pomocą poczty elektronicznej z podmiotami oferującymi usługi z zakresu medycyny pracy,
• Permanentna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
• stanowisko pracy usytuowane jest w pomieszczeniach Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku,
• narzędzia i materiały pracy: biurko, telefon stacjonarny, stanowisko komputerowe,
• praca przy monitorze ekranowym poniżej 4 godzin dziennie,
• bariera architektoniczna: w budynku brak jest windy oraz toalet przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Weryfikowanie pod względem formalnym i merytorycznym rachunków za świadczenia zdrowotne i usługi medyczne.
  • Określanie szacunkowej wartości i ilości badań profilaktycznych okresowych do przeprowadzenia funkcjonariuszom i pracownikom garnizonu podlaskiego oraz z komórek organizacyjnych KGP znajdujących się na terenie działanie KWP w Białymstoku, merytoryczne przygotowywanie projektów umów i uczestniczenie w prowadzeniu negocjacji cenowych z podmiotami służby zdrowia na zakup badań z zakresu medycyny pracy, określanie szacunkowej wartości i ilości komisyjnych badań lekarskich policjantom z woj. podlaskiego i przygotowywanie umowy z tego zakresu.
  • Monitorowanie realizacji badań profilaktycznych zgodnie z rocznym harmonogramem, w tym rejestrowanie skierowań na badania w programie „ Skierowania” i współpracowanie z lekarzami medycyny pracy oraz pracownikami Policji w celu sprawnej realizacji profilaktyki zdrowotnej policjantów i pracowników Policji w garnizonie podlaskim.
  • Opracowywanie harmonogramu badań profilaktycznych okresowych policjantów i pracowników garnizonu podlaskiego.
  • Uczestniczenie w kontrolach, zgodnie z rocznym planem kontroli w celu sprawdzenie sposobu realizacji zadań z zakresu medycyny pracy w komendach powiatowych i miejskich policji woj. podlaskiego.
  • Merytoryczne przygotowanie umów i organizowanie szczepień ochronnych policjantów.
  • Prowadzenie obsługi kancelaryjnej komisji ds. weryfikacji wniosków o refundacje kosztów zakupu okularów korygujących wzrok, do obsługi monitorów ekranowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego pracy w administracji publicznej
  • Znajomość przepisów dot. medycyny pracy.
  • Umiejętność stosowanie przepisów w praktyce.
  • Samodzielność.
  • Zdolności analityczne.
  • Praca w zespole.
  • Planowanie pracy.
  • Radzenie w sytuacjach kryzysowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego.
  • Korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Obsługa komputera – praca z edytorem tekstu i arkuszem kalkulacyjnym.