Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalistka / specjalista ds. zakupów IT

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.

Pruszków k. Warszawy

73 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG BRVZ Sp. z o.o. świadczy usługi finansowo-księgowe, informatyczne, kadrowe i HR dla ponad 30 spółek Koncernu STRABAG SE. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: PL-2018-125106

Zakres obowiązków:

  • obsługa i koordynacja procesu zamówień na usługi telekomunikacyjne, sprzęt i oprogramowanie dla użytkowników wewnętrznych
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami zewnętrznymi
  • współpraca z działem rozliczeń wewnętrznych w obszarze dotyczącym IT
  • ewidencja, kontrola stanów magazynowych (sprzęt IT, oprogramowanie, usługi telekomunikacyjne)

Profil kandydata:

  • znajomość oferty rynku telekomunikacyjnego
  • znajomość sprzętu IT i oprogramowania
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • komunikatywność i współpraca w zespole
  • dokładność i konsekwencja w działaniu
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy językowe
  • pakiet świadczeń medycznych
  • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie
  • w piątki pracujemy do 12.30

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (55)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (2102)
Radom (177)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (187)
Nysa (68)