Specjalisty ds. prewencyjnego utrzymania ruchu

Aryzta POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

8 dni temu

 DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

M-ce pracy: Grodzisk Mazowiecki
ZADANIA NA STANOWISKU
  • Planowanie prac konserwacyjnych na postojach remontowych
  • Analiza postępu bieżących zleceń
  • Przydzielanie prac dla poszczególnych techników (przeglądy, prace planowane)
  • Nadzór nad planami remontowymi oraz planami obsługi – harmonogramowanie prac
  • Zamknięcie gospodarcze zleceń po rozliczeniu przez księgowość
  • Nadzór nad poprawnością oraz spójnością struktury lokalizacji funkcjonalnych oraz urządzeń
  • Aktualizacja struktury lokalizacji funkcjonalnych linii produkcyjnych oraz urządzeń współpracujących
WYMAGANIA
  • Wykształcenie techniczne min. średnie
  • Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Znajomość systemu SAP - mile widziana
  • Znajomość j. angielskiego – minimum B1
OFERUJEMY
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w pełnym etacie godzin
  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, karta sportowa lub rekreacyjna, ZFŚS
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Poznaj

Aryzta POLSKA

Grupa ARYZTA jest jednym z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie, z przychodami ponad 4 mld EUR

  • Grupa posiada pozycję lidera w sektorze pieczywa mrożonego
  • Jest globalnym dostawca produktów piekarniczych do sektora gastronomicznego, handlowego i restauracji szybkiej obsługi
  • Wiodący dostawca pieczywa do wypieku oraz typu ambient w Polsce
  • W Polsce zatrudnia  ponad 500 osób w 3 zakładach produkcyjnych oraz posiada 7 centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju
  • Największy producent pieczywa hamburgerowego, tortilli i croissantów (700 mln szt. rocznie)
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu