Spedytor (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

7 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja transportów międzynarodowych,
  • Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych współpracy z klientami,
  • Efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami firmy,
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów oraz przewoźników

WYMAGANIA:

  • Doświadczanie w branży logistycznej minimum 1 rok
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość programu Excel

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor