Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Stalko Sp. j.

Rzeszów

179 dni temu

STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. J jest wiodącą firmą spedycyjno-transportową. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm. Należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oraz posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Zadania:
  • Obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych,
  • Współpraca z Przewoźnikami, pozyskiwanie nowych Przewoźników,
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami,
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego obcego
    (wymagana w przypadku spedytora międzynarodowego),
  • Znajomość branży TSL,
  • Znajomość Pakietu MS Office,
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Dokładność, sumienność,  umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się, znanej na rynku firmie transportowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Spedytor Praca Spedytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (789)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (872)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1998)
Radom (105)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (153)
Nysa (60)