Zobacz więcej ofert pracy

Spedytor Międzynarodowy

MTI Group Sp. z o.o.
Warszawa, Mokotów
specjalista (mid)
praca stacjonarna
694 dni temu

Ogłoszenie numer: 7062960, z dnia 2022-06-09

MTI Group to nowoczesna firma z sektora TSL, która specjalizuje się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie drogowym.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa i koordynacja zleceń zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń oraz wizerunek firmy
  • współpracę z przewoźnikami, negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków oraz tras przewozu
  • monitoring realizacji zleceń transportowych
  • poszukiwanie oraz rozszerzanie bazy dostępnych przewoźników

Wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w spedycji międzynarodowej ( warunek konieczny )
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców
  • znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • elastyczne i zadaniowe podejście do pracy.