Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spedytor

TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

Sochaczew, Warszawa

19 dni temu

Spedytor
Miejsce pracy: Sochaczew, Warszawa
Zadania:
  • Aktywna rozbudowa portfela klientów firmy,
  • Planowanie, określanie warunków i organizacja transportu,
  • Opracowywanie ofert cenowych dla klientów,
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń,
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej.
Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu,
  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych negocjacji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia do pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 („TARGOR-TRUCK”) w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte. Więcej na www.targor-truck.pl w zakładce polityka prywatności.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor