Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

P.P.H.U.MERKURY S.J. ADAM I ARTUR ŻURAKOWSCY
Opole
praca stacjonarna
5408 dni temu

Ogłoszenie numer: 72615, z dnia 2009-08-14

Prudnik ul. Prążyńska 28 http://www.merkury.opole.pl Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami
  • dbanie o wizerunek sklepu

Wymagania

  • znajomość branży budowlanej
  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę oraz komunikatywność
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
  • system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • pracę w dużej, ustabilizowanej na rynku firmie