Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Sprzedawca-Kasjer

Firma Handlowo-Usługowa "SANEX" Sp. zo. o.
Katowice
praca stacjonarna
6709 dni temu

Ogłoszenie numer: 17719, z dnia 2006-02-01

Hurtownia spożywcza, Hala cash & carry, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

-Bezpośrednia obsługa klienta przy kasie, -Wypisywanie dokumentów finansowych i magazynowych (faktury, paragony, PZ, WZ) -Praca zmianowa (między 5:00 a 20:00) -Praca wiąże się z przesuwaniem cięższych kartonów,

Wymagania

-Preferowani mężczyźni, -Wykształcenie minimum średnie, -Biegła obsługa komputera, -Dyspozycyjność, -Komunikatywność, -Miła aparycja, -Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku,

Oferujemy

Praca stała w młodym i mobilnym zespole