Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Reguły
Sprzedawca - Magazynier

ASMET Artykuły Metalowe Andrzej Sajnaga
Reguły
praca stacjonarna
4705 dni temu

Ogłoszenie numer: 153700, z dnia 2011-06-29

Firma ASmet jest jednym z wiodących w Polsce przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych działających w branży elementów złącznych. Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Reguły

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę klientów punktu handlowego (przyjmowanie i realizacja zamówień) oraz doradztwo techniczne z zakresie oferowanego asortymentu.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • silna motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność
  • uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy

  • Warunki zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia.