Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca samochodów osobowych

Dealer SEAT Autorud

Rzeszów

156 dni temu

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • Bezpośrednia sprzedaż samochodów osobowych i usług finansowych w autoryzowanym salonie dealerskim;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i potencjalnych klientów salonu;
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów m.in. poprzez kontakty telefoniczne, mailowe i spotkania bezpośrednie u Klientów;
  • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych;
  • Optymalizacja wykorzystania potencjałów rynkowych;
  • Systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM i do Kierownika;
  • Reprezentowanie salonu w targach branżowych i lokalnych prezentacjach;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca i/ lub obsłudze klienta;
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
  • Nastawienie na cel i wysoka motywacja do pracy;
  • Pasji do motoryzacji;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność;
  • Nastawienie na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dobra znajomością pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy min. kat. B
Oferujemy:
  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie
  • Umowa o pracę oraz wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne;
  • Możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju;
  • Świadczenia socjalne.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Spółka Jawna z siedzibą w Stalowej Woli, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

W tytule maila proszę napisać na jakie stanowisko jest aplikacja.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca Samochodów

Sprzedawca samochodów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Osoba zainteresowana tą formą pracy może pracować więc w salonie samochodowym, komisie, na giełdzie pojazdów, czy za pośrednictwem strony internetowej. Do wykonywania tego zawodu nie są wymagane żadne oficjalne uprawnienia czy posiadanie konkretnego wykształcenia. Sprzedawcą ...
Sprzedawca Samochodów Praca Sprzedawca Samochodów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (49)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1032)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2141)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (100)