Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Dąbrowa Górnicza

117 dni temu

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa na Śląsku. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca
Nr Ref.: 357/S/DBG

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę
  • pełny etat
Zadania:
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość branży
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energia, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pomoc trenera w okresie wdrożenia
  • profesjonalne szkolenia
  • jasno określoną ścieżkę kariery
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa na Śląsku. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca