Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

Takko Fashion Polska Sp. z o.o.

Gdynia

827 dni temu

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestotrzyletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy prawie dwoma tysiącami sklepów odzieżowych. Podążając za najnowszymi trendami mody oferujemy naszym klientom kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: PL/16-00021

Zadania
  • Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o ekspozycję towaru
  • Obsługa kasy
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu (mile widziane w branży odzieżowej)
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Pozytywne nastawienie oraz energia
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność
Oferujemy
  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Pogodną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z dwudziestosześcioletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów odzieżowych. Podążając za najnowszymi trendami mody oferujemy naszym klientom kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca