Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Starszego Specjalistę w Biurze Płac

TAURON Polska Energia S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5693 dni temu

Ogłoszenie numer: 52039, z dnia 2008-10-30

Grupa Kapitałowa TAURON Polska Energia S.A. powstała 6 grudnia 2006 roku w rezultacie konsolidacji przedsiębiorstw sektora energetycznego Polski Południowej. Obejmuje swoim działaniem 17% powierzchni kraju i jest drugim producentem energii elektrycznej w Polsce. Holding jako całość zatrudnia prawie 27 tys. osób, a wartość jego rocznej sprzedaży to ok. 12 mld zł. W niedalekiej przyszłości TAURON Polska Energia S.A. planuje ofertę publiczna akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 3_10_08

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie między innymi należało:
  • planowanie i bieżące rozliczanie funduszu wynagrodzeń
  • opracowywanie analiz z zakresu płac i zatrudnienia
  • przygotowywanie materiałów do ustalania planu zatrudnienia w Spółce
  • monitorowanie kształtowania się wskaźnika przyrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia oraz przygotowywanie w tym zakresie niezbędnych informacji i analiz
  • planowanie i bieżące analizowanie budżetu kosztów Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • prowadzenie, bieżąca obsługa oraz sporządzanie sprawozdań z zakresu Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - ekonomiczne, mile widziana specjalność Rachunkowość Zarządcza, Wymagania dodatkowe :
  • Znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych dotyczących świadczeń na rzecz pracowników
  • Umiejętności związanie z analizowaniem i prognozowaniem Funduszu Płac
  • Znajomość kosztów oraz umiejętność klasyfikacji wynagrodzeń
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość zasad i przestrzeganie przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność
  • Biegła obsługa komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy

  • Możliwość pracy w Spółce, która zarządza jedną z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia