Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Inżynier ds. Kosztów – Montaż podzespołów mechatronicznych i mechanicznych

ZF Group

Częstochowa

275 dni temu

Lokalizacja: Częstochowa

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

Globalne Biuro Zakupów w Częstochowie zajmuje się budowaniem globalnej strategii zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie.

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie analizy kosztów produkcji podzespołów mechatronicznych oraz mechanicznych;
  • Tworzenie modeli kalkulacji kosztów (definicja kalkulacji materiału, procesu, oprzyrządowania) podzespołów mechatronicznych i mechanicznych;
  • Poprawa procesów efektywności procesów produkcyjnych u dostawców;
  • Analiza struktury kosztów producentów zaopatrujących ZF;
  • Uczestniczenie w procesie negocjacji z dostawcami;
  • Analizowanie wpływu koncepcji produktu i rozwiązań technicznych na koszt.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w zakresie procesów montażu, technik łączenia metalu takich jak lutowanie, spawanie;
  • Preferowane doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, produktu lub inżyniera sprzedaży;
  • Dobra znajomość struktury kosztów procesów produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

ZF Group

Dlaczego warto?

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (41)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (177)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (205)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (902)
Tarnów (49)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1969)
Radom (151)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (138)
Nysa (65)