Starszy Kucharz

Whiskey in the Jar

Gdańsk

13 dni temu

Whiskey in the Jar – Gdańsk. Dołącz do zgranego zespołu na stanowisko:

Starszy Kucharz
Miejsce pracy: Gdańsk
POSZUKUJEMY OSÓB:
  • sprawnie poruszających się w kuchni amerykańskiej i w pracy z grillem
  • z doświadczeniem na stanowisku samodzielnego kucharza, szefa kuchni, szefa sekcji, minimum 1 rok
  • chcących dobrze zarobić
  • znających zagadnienia związane z kontrolą kosztów
  • umiejących używać odpowiednich narzędzi do zarządzania zespołem
PRACUJĄC W WHISKEY IN THE JAR ZYSKUJESZ:
  • stabilizację - praca w oparciu o stałą umowę - połączoną z możliwością elastycznego układania grafiku - jeśli nadal się uczysz / studiujesz lub zwyczajnie chcesz mieć wpływ na swoje godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę rozwoju - możliwość uczenia się od najlepszych, ale także dzielenia się swoją wiedzą i awansowania
  • pracę w świetnej lokalizacji

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

O nas:

Whiskey In The Jar to lokal utrzymany w rockowo-motocyklowo klimacie, przyciąga jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock'n'rolla!
Whiskey In The Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock'n'rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Zobacz na WhiskeyInTheJar.pl i naszym profilu na FB, jak pracujemy i ... bawimy się wraz z naszymi Gośćmi w naszych restauracjach w Poznaniu i Wrocławiu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Kucharz 
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz