Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Starszy legalizator

Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
1564 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 60256

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
-stabilne zatrudnienie,
-otwarte i przyjazne środowisko pracy,
-dodatkowe wynagrodzenie roczne,
-pakiet socjalny
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
-praca przy komputerze,
-delegacje.

Zakres zadań

  • Sprawdzanie przyrządów pomiarowych w celu określenia ich parametrów metrologicznych
  • Obsługa aparatury kontrolno - pomiarowej (konieczność przenoszenia przyrządów klienta na stanowisko pomiarowe)
  • Obsługa klienta, prowadzenie rejestru zgłaszanych przyrządów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 1-3 lat doświadczenia zawodowego w administracji lub 1 rok w obszarze
  • Znajomość ustawy Prawo o miarach
  • Znajomość programów MS Office : Word i Excel
  • Podstawowa wiedza techniczna w zakresie pomiarów fizykochemicznych
  • Komunikatywność, rzetelność i uczciwość
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość funkcjonowania systemów zarządzania
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność komunikacji z klientem