Zobacz więcej ofert pracy

Starszy menedżer w dziale operacyjnym

SOWELU SP. Z O.O.
Warszawa, Wawer
menedżer
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
532 dni temu

Ogłoszenie numer: 7711035, z dnia 2022-11-28

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer

Opis stanowiska

  • Koordynacja zamówień klientów, kompletowanie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do systemu
  • Koordynacja dostaw towarów oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Organizacja transportu i nadzór nad dokumentacją magazynowo - transportową
  • Kontakt z dostawcami towarów
  • Analiza danych operacyjnych
  • Raporty operacyjne
  • Zarządzanie operacyjne pracownikami działu
  • Konfiguracja systemu księgowego (ERP Symfonia)
  • Analiza i kontrola kosztów
  • Udział w naradach

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MsOffice (Excel, Word, Power Point) i urządzeń biurowych,
  • Wyższa edukacja
  • Doświadczenie w finansach
  • Trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Tolerancja na stres

Oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie z branży FMCG
  • Zatrudnienie na pełen etat, kontrakt B2B
  • Miejsce pracy: Warszawa Wawer
  • Wysokie wynagrodzenie