Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Promotor Zdrowia Katowice
Starszy referent w Dziale Informacji i Koordynacji w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ
Katowice
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / na zastępstwo
praca stacjonarna
405 dni temu

starszy referent w Dziale Informacji i Koordynacji

w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki

Numer ogłoszenia: Katowice/23/09

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę na zastępstwo / pełny etat

Termin składania ofert: 13.03.2023 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • realizacja zadań związanych z korpusem oficerów językowych (koordynowanie stosowania zasad prostego języka w Oddziale, przybliżanie zasad prostego języka),
  • nadzorowanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz zapewnienie prawidłowego zabezpieczenia i przechowywania dokumentacji,
  • monitorowanie obsługi w salach obsługi klientów i punktach obsługi klientów oraz sporządzanie sprawozdań i raportów w tym zakresie,
  • przygotowywanie materiałów informacyjno-edukacyjnych z obszaru profilaktyki i promocji postaw prozdrowotnych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe,
  • lata pracy zawodowej (należy udokumentować): wymagany jest minimum 1 rok stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w administracji publicznej,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ( Dz.U. z 2022 r., poz. 2561 z późn. zm.),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi narzędzi z pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • sumienność, pracowitość, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e-mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW

Poznaj

Stajemy się silną i nowoczesną organizacją z przejrzystą strukturą organizacyjną i jasno określonymi zadaniami. Rozwój instytucji i podejmowanie nowych wyzwań odbywa się wyłącznie przy udziale Pracowników. Nasze wartości to otwartość na pacjenta, efektywność, innowacyjność i satysfakcja pracowników. Wdrożyliśmy model kompetencyjny, określając kluczowe kompetencje wspólne: efektywna komunikacja, współpraca, zaangażowanie i odpowiedzialność, sprawność w zmiennym otoczeniu.