Starszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

McCormick Shared Services

Stefanowo k/ Warszawy

15 godz. temu

Miejsce pracy: Stefanowo k/ Warszawy

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Rozwój i wdrażanie nowych lub istniejących produktów w kategorii produktów suchych i mokrych.
  • Zarządzanie projektami rozwoju, wdrażania i optymalizacji kosztów w ramach działu badań i rozwoju.
  • Czynna współpraca z działem regulacji prawnych, marketingu, produkcji i jakości.
  • Uczestnictwo w projektach rozwoju i wdrażania nowych produktów lub modyfikacja istniejących w rejonie EMEA i CEE.
  • Opracowywanie informacji i dokumentacji na zgodność z prawem żywnościowym o produkcie na finalną etykietę produktu.
  • Współpraca z działem Rozwoju Opakowań w prowadzeniu testów mających wpływ na końcowy termin przydatności do spożycia.
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań i projektów.
  • Wspieranie wiedzą technologiczną inne działy w organizacji.
  • Dobra znajomość nowości rynkowych, opracowywanie danych na potrzeby prezentacji produktowych.
  • Przygotowywanie prezentacji i szkoleń wewnętrznych.
  • Przeprowadzanie testów i porównań sensorycznych.
  • Uczestnictwo w zespole HACCP oraz analiza i ustalanie technologii produkcji.
PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (idealnie w branży spożywczej).
  • Wykształcenie wyższe (preferowane Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Technologia żywności lub kierunki pokrewne).
  • Znajomość prawa żywnościowego znakowania produktów.
  • Znajomość rozwoju produktu i procesu, jakości, bezpieczeństwa żywności, operacji produkcyjnych, termicznej metody konserwacji żywności.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość systemu SAP i DevEX mile widziane.
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami w zakresie marek własnych mile widziane.
  • Dobre umiejętności organizacyjne, samodyscyplina, zdolność zarządzania projektami.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz dobra znajomość komputera.
  • Umiejętności kulinarne mile widziane.
  • Doświadczenie w zarządzaniu osobami.
  • Znajomość prowadzenie testów i porównań sensorycznych.
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Prywatną opiekę zdrowotną Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport.

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Aby aplikować:

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, proszę wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym liderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Poznaj

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1989 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

Specjalista ds. Badań i Rozwoju to osoba, która odpowiedzialna jest za nadzór nad strategią badawczo – rozwojową i wdrażanie produktu/ usługi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki, analizowanie informacji o potrzebie modyfikacji strategii produkcyjnej i ...
Praca Specjalista ds. Badań i Rozwoju