Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2028 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 35369

Warunki pracy

- praca biurowa,
- wyjazdy służbowe,
- użytkowanie sprzętu biurowego,
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie,
- GIJHARS ma siedzibę w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, który jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie odpowiedniej szerokości ciągów komunikacyjnych, brak progów na ciągach komunikacyjnych, wyłożenie na ciągach komunikacyjnych wykładziny antypoślizgowej, dostosowanie toalet,
- budynek może stwarzać problemy dla osób niepełnosprawnych ruchowo ze względu na korytarze dzielone drzwiami z samozamykaczami.

Zakres zadań

  • Przedstawianie wniosków wynikających z analizy zapotrzebowania poszczególnych biur GIJHARS na wykonywanie analiz laboratoryjnych przez Laboratoria oraz opracowywanie planów działań z uwzględnieniem zakresu i ilości próbek do badań w celu ich prawidłowego rozdzielenia pomiędzy poszczególne laboratoria.
  • Realizacja zadań wynikających z funkcjonowania Punktu kontaktowego ds. oszustw związanych z żywnością.
  • Przedstawianie wniosków wynikających z gromadzonych i aktualizowanych danych dotyczących laboratoriów w zakresie: możliwości analitycznych, stanu zatrudnienia w laboratoriach i kwalifikacji personelu, wykorzystania sprzętu, warunków lokalowych, możliwości szkoleniowych oraz zakresu akredytacji w celu posiadania aktualnej i rzetelnej informacji dotyczącej laboratoriów.
  • Sprawdzanie i przedstawianie wniosków ze sprawozdań kwartalnych i rocznych z działalności analitycznej laboratoriów w celu sprawowania prawidłowego nadzoru nad Laboratoriami.
  • Realizacja zadań związanych z nadzorem nad laboratoriami poprzez wizytacje w laboratoriach w celu zaznajomienia się z nimi i przedstawianie wniosków do strategii funkcjonowania laboratoriów.
  • Monitorowanie prac w laboratoriach związanych z systemem zarządzania jakością i rozszerzeniem zakresu ich akredytacji zgodnie ze specjalizacją w celu zwiększenia ilości w laboratoriach metodyk badawczych objętych akredytacją.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe chemiczne, rolnicze lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność przekazywania informacji.
  • Zgłaszanie konstruktywnych wniosków usprawniających pracę zespołu.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego.
  • Znajomość funkcjonowania rynków rolnych i przepisów prawa żywnościowego.
  • Znajomość systemu zarządzania jakością.
  • Wiedza w zakresie technologii produkcji artykułów rolno-spożywczych.
  • Znajomość metod analitycznych i instrumentalnych stosowanych przy ocenie jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz Internetu.