Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy specjalista

Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1488 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 62571

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
- proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 5175,73 zł (mnożnik kwoty bazowej do wysokości 2,7),
- dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka),
- możliwość udziału w szkoleniach,
- możliwość refundacji kosztów nauki języków obcych i studiów podyplomowych,
- pakiet socjalny (możliwość ubiegania się o dofinansowanie wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe, możliwość dofinansowania karty sportowej, dopłatę do żłobka/przedszkola/klubiku dziecięcego, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach),
- możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie,
- możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
- możliwość dofinansowania zakupu okularów korekcyjnych,
- pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem,
- parking dla rowerów.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie,
- kontakt z klientem zewnętrznym,
- częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz,
- zagrożenie korupcją,
- budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Realizacja czynności formalnych i organizacyjnych w zakresie ogłaszania i przeprowadzania oraz dokumentowania otwartych konkursów ofert w odniesieniu do jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych w ramach Funduszu Sprawiedliwości.
  • Tworzenie zestawień dotyczących ogłaszania i przeprowadzania otwartych konkursów ofert w odniesieniu do jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych w ramach Funduszu Sprawiedliwości.
  • Przygotowywanie projektów umów z podmiotami realizującymi zadania ze środków Funduszu Sprawiedliwości.
  • Prowadzenie czynności w zakresie rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących ogłaszania i przeprowadzania konkursów ofert w odniesieniu do jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych w ramach Funduszu Sprawiedliwości.
  • Monitorowanie postępu realizacji harmonogramów rzeczowo-finansowych umów zawartych z podmiotami realizującymi projekty ze środków Funduszu Sprawiedliwości.
  • Kontrola realizacji projektów zgodnie z zapisami umów o dofinansowanie ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych lub organizacjach pozarządowych na stanowisku związanym z przyznawaniem i rozliczaniem dotacji ze środków publicznych,
  • znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych,
  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych,
  • znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • znajomość części ogólnej Kodeksu cywilnego,
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu funkcjonowania funduszu pomocy pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej – funduszu sprawiedliwości,
  • pozytywne podejście do klienta, myślenie analityczne, zorientowanie na osiąganie celów, doskonalenie zawodowe, identyfikacja z misją urzędu, otwartość na zmiany, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność, asertywność,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe