Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Starszy specjalista

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
948 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 84191

Warunki pracy

- praca w siedzibie Urzędu,

- stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym, usytuowane na parterze z dostępem do światła dziennego,

- narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe,

- występowanie uciążliwych warunków pracy: sztuczne oświetlenie, praca siedząca, praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie,

- budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych fizycznie: windy, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowane toalety.

Zakres zadań

  • analizowanie, w porozumieniu z Głównym Księgowym, wykonania budżetu i na podstawie analizy sporządzanie projektów decyzji dotyczących zmian planu
  • przygotowywanie, w porozumieniu z głównym Księgowym i poszczególnymi Wydziałami, rocznych i wieloletnich projektów planów finansowych w oparciu o obowiązującą klasyfikację budżetową
  • kontrolowanie i weryfikowanie wprowadzanych dokumentów do systemu AZF
  • obsługa systemu TREZOR 3.0, m.in. wprowadzanie do systemu harmonogramów oraz zapotrzebowania na środki budżetowe
  • prowadzenie ewidencji planów finansowych objętych obsługą finansowo-księgową
  • sporządzanie i wprowadzanie do informatycznej aplikacji BUZA sprawozdań RB-BZ1 (wartości finansowe)

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo-administracyjnym
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktów wykonawczych do ustaw
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe