Staż z Lwem w Departamencie Dostarczania Serwisów Cyfrowych (Chatbot Development Team)

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

308 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/SzL/KS/CDT/03/2019

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:
  • Poprawienie Customer Experience użytkowników czatbotów, które wykorzystujemy wewnątrz Banku
Nasze oczekiwania:
  • Szukamy osób, które dobrze sobie radzą w pracy ze słowem pisanym, mają doświadczenie w redagowaniu tekstów i potrafią obsługiwać pakiet Office – przede wszystkim Word i Excel;
  • Idealna kandydat/kandydatka jest osobą wytrwałą, która potrafi argumentować swoje stanowisko i nie zniechęca się tym, że ktoś ma odmienne zdanie;
  • Kandydat idealny ma nastawienie „sprawdźmy jak to zadziała” zamiast „tak powinno być, bo zawsze tak robiliśmy”
Oferujemy Ci:
  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczny czas pracy
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta