Zobacz więcej ofert pracy

Stażysta / Referent ds. GiS

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Rybnik, ul. Pod Lasem 62
praktykant/stażysta
praca stacjonarna
553 dni temu

Ogłoszenie numer: 7659864, z dnia 2022-10-27

PRZEDSIĘBIORSTWO

WODOCIĄGÓW i KANALIZACJI Sp. z o.o.

44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62

Miejsce pracy: Rybnik, ul. Pod Lasem 62

Opis stanowiska

  • opracowanie graficzno - opisowej bazy danych obiektów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Spółki.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (ukończone lub w trakcie) ;
  • zdolność do pracy zespołowej, komunikatywność;
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość kształcenia - kursy zawodowe , szkolenia specjalistyczne ,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz przystąpienie do PPE na bardzo korzystnych warunkach po 3 latach zatrudnienia ;
  • dobry pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)