Najnowsze oferty pracy

  • Paid Internship Junior IT Supporter

    CEMEX Polska Sp. z o.o.   dolnośląskie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwajcaria
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    7 dni
    Activities: Provide technical support for hardware and software issues by responding to requests either in person or over the phone /chat, Assist with updating and maintaining IT documentation, Help to maintain and update IT inventory and end user guides, Troubleshoot network connectivity issues...
Zobacz więcej ofert pracy

Stażysta w dziale IT

GEODIS Poland
Tyniec Mały
praktykant/stażysta
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
426 dni temu
Miejsce pracy: Tyniec Mały
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ewidencji komputerów i urządzeń peryferyjnych (monitorów, drukarek osobistych, stacji bazowych etc.)
  • obsługa sprzętu sieciowego i jego konfiguracji
  • instalacja i korygowanie okablowania sieciowego na terenie biur
  • wsparcie użytkowników przy codziennych problemach z IT (hasła AD, drukowanie, VDI, aplikacje biurowe i specjalistyczne, telefony GSM)
  • prowadzenie ewidencji prac IT w systemie ticketowym
  • współpraca z managerem IT przy wyznaczonych projektach i zadaniach IT
U kandydatów zwracamy uwagę na:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe bądź w trakcie studiów
  • komunikatywny język angielski
  • umiejętność pracy na sprzęcie komputerowym i systemie Windows
  • znajomość Pakietu MS Office
  • rzetelność, umiejętność priorytetyzacji zadań
  • zdolności analizowania i wyciągania wniosków
  • mile widziane: obsługa Active Directory, Exchange, SNOW, znajomość baz danych SQL
Zapewniamy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • stabilną, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą
  • pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole
  • przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników
  • ciekawe eventy i wydarzenia firmowe
  • możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych i sportowych
  • rozwój zawodowy

Poznaj

Wizją GEODIS jest bycie partnerem w rozwoju klientów. Jako firma logistyczna osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu naszych liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Nasz nacisk na doskonałość w tych obszarach sprawił, że staliśmy się światowym liderem w zakresie łańcucha dostaw, zobowiązanym wobec pomocy klientom w pokonywaniu ograniczeń logistycznych.

Ponad wiek doświadczenia

GEODIS wzmacnia swoje silne strony jako firma transportowa od ponad wieku doświadczenia oraz wysoce ustrukturyzowanego podejścia do klientów. Ułatwia to grupie zrozumienie potrzeb naszych klientów. Zrozumienie to pozwala nam następnie dostarczać innowacyjne, w pełni zintegrowane i dostosowane rozwiązania logistyczne na całym świecie, optymalizujące wyniki operacyjne oraz w zakresie ochrony środowiska łańcuchów dostaw naszych klientów.