Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, Wola Park    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne strzyżenie damskie / męskie, Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton, Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie, Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Stylista Katowice
Stylista sesji zdjęciowych

AGATA Spółka Akcyjna
Katowice
specjalista (mid)
praca stacjonarna
1031 dni temu

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu materiałów promocyjnych marki
  • Asystowanie oraz udział w sesjach zdjęciowych
  • Kompleksowe przygotowanie aranżacji na potrzeby sesji zdjęciowych
  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej
  • Zarządzanie katalogiem zdjęć
  • Poszukiwanie inspiracji do sesji wnętrzarskich
  • Tworzenie koncepcji modnych stylizacji
Od kandydata oczekujemy:
  • Kreatywności i samodzielności w działaniu
  • Balansu pomiędzy estetyką, a spojrzeniem handlowym
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Zdolności pracy pod presją czasu
  • Otwartości na zmiany oraz opinie i ocenę innych
  • Znajomości trendów wnętrzarskich
  • Entuzjazmu i elastyczności w działaniu
  • Wysokiego poczucia estetyki i dbałości o detale
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • System wdrożenia pracownika
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bonus Bożonarodzeniowy
  • Zniżki pracownicze

„Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne (np. pocztą tradycyjną bądź elektroniczną) do Agata Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al. Roździeńskiego 93 (dalej „Administrator”) bądź poszczególnych salonów Agata, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (m. in. przesłanym CV, wypełnianym formularzu, itp.) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, które to dane wykraczają poza zamknięty katalog określony postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do niej. Takimi dodatkowymi danymi mogą być - oczekiwane wynagrodzenie, zdjęcie w CV, jak również w sytuacjach gdy nie jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku – wykształcenie, kwalifikacje zawodowe bądź przebieg dotychczasowego zatrudnienia.”

Poznaj

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 21 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.