Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni / Kucharz

HOTEL ZIMOWIT

Rzeszów

104 dni temu

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit poszukuje na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,
  • zachowanie estetyki wydawanych dań,
  • zachowanie czystości stanowiska pracy.
Wymagania:
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość podstaw systemu HACCP,
  • znajomość kuchni polskiej i międzynarodowej,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Watkem Sp. z o.o. w Rzeszowie (zgodnie z Ustaw ą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Watkem sp. z o.o. z siedziba w Rzeszowie przy al. Armii Krajowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni