Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szef kuchni

dE Gastronomia Sp. z o.o.

Opolskie

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 2665678, z dnia 2019-09-20

Szef kuchni

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • tworzenie kart menu dla restauracji jak również na imprezy okolicznościowych, ofert kulinarnych itp. samodzielnie jak również z uwzględnieniem sugestii Właściciela restauracji lub Klienta
  • spotykanie się wspólnie z managerem restauracji z potencjalnymi Klientami restauracji w sprawie ustalania menu na przyjęcia, bankiety itp.
  • realizację zamówień zleconych przez Menagera, firmy współpracujące dot. przygotowania cateringu

Wymagania

  • udział w rekrutacji i szkoleniu podległych pracowników, prowadzenie spotkań w sprawie codziennej pracy kuchni
  • organizacja pracy i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem całości punktu gastronomicznego (restauracji Inspiracje) oraz zaplecza kuchennego (na poziomie +3) i powierzchni  konferencyjno – bankietowej
  • koordynowanie i kontrolowanie pracy podległego personelu kuchni
  • ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • wdrażanie oraz egzekwowanie standardów i instrukcji mających na celu poprawę świadczonych usług oraz zadowolenia Gości
  • kontrola jakości oraz sposobu serwowania dań
  • koordynowanie realizacji planów finansowych kuchni poprzez analizowanie sprzedaży ,kontrole kosztów i planowanie zakupów
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych z systemem POS
  • nadzór nad sporządzaniem inwentaryzacji surowców i produktów kuchni oraz wyposażenia punktów gastronomicznych
  • opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych
  • posługiwanie się i prowadzenie dokumentacji wymaganej przy produkcji potraw
  • praca zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP

Oferujemy

  • jako nielicznie w regionie, oferujemy pracę przy dużych imprezach (+ 500 osób)
  • możliwość kreatywnego uczestnictwa w rozwoju restauracji
  • premie uznaniowe przy dużych imprezach

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni