Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Szef Serwisu

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

90 dni temu

Bez Jungheinrich Twój koszyk zakupowy byłby prawdopodobnie pusty. I nie tylko on. Codziennie nasze wózki widłowe przewożą miliony towarów w centrach logistycznych na całym świecie.
Wśród producentów wózków widłowych zaliczamy się do TOP 3, w 30 krajach prowadzimy sprzedaż bezpośrednią - a do naszego zespołu brakuje nam już tylko Ciebie.

Obecnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: SS_GDY_38_18

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad przekazaną grupą Klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów, realizację wyznaczonych planów oraz za budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie powierzonym terenem pod kątem usług i produktów serwisowych.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie oraz wzrost sprzedaży usług i produktów serwisowych na powierzonym terenie.
  • Utrzymywanie i budowanie dobrych relacji serwisowych z klientami na powierzonym terenie.
  • Reprezentowanie firmy w kwestiach związanych z serwisem.
  • Sprzedaż umów serwisowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją.
  • Rozpatrywanie reklamacji.
  • Współtworzenie oraz wdrażanie akcji promocyjnych.
Oczekujemy:
  • Otwartości na potrzeby Klienta i nastawienia na efektywność.
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z obsługą Klienta lub w sprzedaży B2B / B2C.
  • Popartej doświadczeniem umiejętności organizacji i planowania pracy.
  • Wysokiej komunikatywności i samodyscypliny.
  • Umiejętności analitycznych oraz pracy pod presją czasu.
  • Dynamizmu, kreatywności oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów i w realizacji nowych przedsięwzięć.
  • Umiejętności budowania relacji interpersonalnych ze współpracownikami.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawa jazdy kat. B popartego kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.
Oferujemy:
  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży.
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka lekarska, pakiet sportowy, pakiet kulturalny itp.)
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (wysokiej klasy samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop etc.).

Poznaj

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu Jungheinrich AG produkującego najwyższej klasy sprzęt magazynowy. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe, system jakości są gwarancją solidności i wydajności naszych produktów.

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wózków widłowych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2039)
Radom (184)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)