Najnowsze oferty pracy

  • Operator linii szkła

    ManpowerGroup   Dąbrowa Górnicza    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi; Konserwacja, naprawa maszyn; Obsługa systemów informatycznych wspomagających produkcję; Proste naprawy mechaniczne; Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska; Zabezpieczenie ciągłości produkcji; Wymagania: Doświadczenie w...
Zobacz więcej ofert pracy

Szklarz - Montażysta

P.P.H.U. SZKIEŁKO
Jabłonna
praca stacjonarna
4565 dni temu

Ogłoszenie numer: 173224, z dnia 2011-11-18

Produkcja, handel i usługi w branży szklarskiej.

Miejsce pracy: Jabłonna

Opis stanowiska

  • Dokonywanie pomiarów, wybór okuć,
  • Rysunek techniczny
  • Samodzielne przygotowanie materiału (szkła)
  • Montaż

Wymagania

  • Umiejętność zmiany parametrów szkła pod okucia, montaż szkła.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia