Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Team Leader

Klient portalu Praca.pl

Kraków

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2130386, z dnia 2018-11-08

Międzynarodowa firma finansowo-ubezpieczeniowa

Team Leader

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesu rekrutacji oraz wdrażanie kandydatów do pracy;
  • Zarządzanie zespołem oraz realizacja celów sprzedażowych;
  • Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy podległego zespołu;
  • Dbanie o jakość sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

Wymagania

  • Wysokiej orientacji na działania i realizację celów sprzedażowych;
  • Umiejętności zarządzania własnym czasem;
  • Doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu będzie dodatkowym atutem;
  • Postawy pro aktywnej i wysokiej kreatywności.

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzenia;
  • Pakiet szkoleń dla Team Leadera;
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się rozpoznawalnością i zaufaniem klientów;
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu