Najnowsze oferty pracy

  • Operator pras wykrawających - wykrawarek/giętarek (m/k)

    Trenkwalder   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących (pras/wykrawarek/giętarek), kontrola jakości wytwarzanych produktów, dbanie o czystość stanowiska pracy, konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Zobacz więcej ofert pracy

Technik Działu Giętarek

Nosag Polska Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
2006 dni temu

Ogłoszenie numer: 2141311, z dnia 2018-11-12

NOSAG - firma produkcyjna działająca w branży motoryzacyjnej, zlokalizowana w Tychach w dzielnicy Wilkowyje przy ulicy Dojazdwoej 9c

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Uruchamianie i zatrzymywanie procesu produkcyjnego
  • Ustawianie i regulacja  wyrobu
  • Wymiana i regulacja oprzyrządowania
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn
  • Zatrzymywanie produkcji wyrobów niezgodnych
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość korzystania z karty Multisport współfinansowanej przez Pracodawcę