Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik działu testów / elektryk

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdynia

3 dni temu

Posiadasz uprawnienia SEP i chcesz się rozwijać w renomowanej firmie gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Właśnie poszukujemy:

Technika działu testów/elektryka

Nasz klient specjalizuje się w trzech branżach, do których zalicza się technikę kuchenną, produkcję urządzeń do dużych sieci restauracyjnych oraz produkcję zautomatyzowanych maszyn do kawy.

Gdynia

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu!),
  • wynagrodzenie: 21 zł brutto/h +możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • przygotowanie oraz przeprowadzenie testów zgodnie ze specyfikacją,
  • pracę na schematach elektrycznych.

oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień SEP do 1 kV,
  • mile widziane doświadczenie bądź wykształcenie związane z zawodem elektryka,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń 501 331 944 i opowiemy Ci o szczegółach!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (60)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (170)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (789)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2155)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (236)