Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Technik / inżynier elektryk w Wydziale Terenowej Eksploatacji
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Mory
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
10 dni temu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: BW/DE/WTE(M)/MS/04/21

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac eksploatacyjnych przy urządzeniach stacyjnych i liniach zleconych do realizacji,
  • wykonywanie oględzin oraz dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń stacji oraz linii elektroenergetycznych,
  • zgłaszanie odpowiednim służbom zaistniałych awarii, usterek i zagrożeń oraz uczestniczenie w procesie ich likwidacji,
  • wykonywanie czynności w ramach pogotowia technicznego (dyżur domowy),
  • dokonywanie napraw, konserwacji i modernizacji aparatury elektroenergetycznych,
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem terenów zielonych,
  • wykonywanie poleceń osoby pełniącej funkcję brygadzisty/kierującego pracami,
  • prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, elektromechanika lub pokrewnym,
  • minimum rok doświadczenia w pracy przy urządzeniach NN lub 3 lata pracy przy urządzeniach WN, SN, NN,
  • ważne zaświadczenie kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych bez ograniczenia napięcia dla urządzeń Gr. 1 (poz. 2, 3, 4, 7 i 10),
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność do pracy powyżej 3 m,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego.

Poznaj

PSE S.A.

Przedmiotem działania Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. jest świadczenie usług przesyłania energii elektrycznej, przy zachowaniu wymaganych kryteriów bezpieczeństwa pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego (KSE).

Główne cele działalności PSE S.A. to:
- zapewnienie bezpiecznej i ekonomicznej pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego jako części wspólnego, europejskiego systemu elektroenergetycznego, z uwzględnieniem wymogów pracy synchronicznej i połączeń asynchronicznych;
- zapewnienie niezbędnego rozwoju krajowej sieci przesyłowej oraz połączeń transgranicznych;
- udostępnianie na zasadach rynkowych zdolności przesyłowych dla realizacji wymiany transgranicznej;
- tworzenie infrastruktury technicznej dla działania krajowego hurtowego rynku energii elektrycznej.