Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Laboratorium

PL Europainting Sp. z o.o.

Tychy

3 dni temu

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą z sektora motoryzacyjnego, która od 15 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni części samochodowych, metodą KTL oraz proszkową, dla m.in.  Fiata, GM, Toyoty, Kia, Hyundai i innych marek.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pobieranie próbek do badań
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz przeprowadzanie analiz uzyskanych wyników
  • Prowadzenie statystycznej kontroli procesu
  • Zarządzanie dokumentacją laboratoryjną
  • Nadzór nad sprzętem laboratoryjnym
  • Przyjmowanie dostaw chemicznych oraz nadzór nad magazynem chemicznym
  • Kontrola jakości procesu – kontrola powłoki farby

Praca w systemie 3- zmianowym

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane o profilu chemicznym)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i w zespole
  • Znajomość praktyczna MS Office
  • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność
  • Chęć ciągłego samodoskonalenia
Oferujemy:
  • Ciekawą i stałą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej, w środowisku międzynarodowym
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie plus premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową MultiSport
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwój zawodowy pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

Klauzula zgody i klauzula informacyjna

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez PL Europainting Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PL Europainting Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć, że:

  1. PL Europainting Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  2. nasza siedziba mieści się w Tychach przy ul. Murarskiej 5;
  3. dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  4. dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją i zobowiązani są do zachowania poufności;
  5. po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy;
  6. my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  8. jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest PL Europainting Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2276)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)