Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik Prototypowni (Praca na produkcji)

AUTONEUM Poland Sp. z o.o.

Katowice

35 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Prototypowni
(Praca na produkcji)
Miejsce pracy: Katowice

Praca na czas określony (1, 5 roku) z możliwością przedłużenia

Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (praca manualna),
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i żurawia,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
Zadania:
  • Przygotowanie materiałów do produkcji zgodnie z instrukcją,
  • Produkcja części prototypowych na podstawie zlecenia pracy/zlecenia produkcyjnego,
  • Kontrola części zgodnie z wzornikami, wzorcami i instrukcjami kontrolnymi,
  • Identyfikacja części/prawidłowe oznaczanie, aby uniknąć pomyłki
  • Etykietowanie części zgodnie z instrukcjami dotyczącymi oznaczania,
  • Prawidłowe pakowanie w pojemniki lub kartony itp. zgodnie z instrukcjami pakowania,
  • Zapisywanie parametrów i wynikach inspekcji podczas produkcji w oparciu o dokumentacje produktu,
  • Pomoc i/lub samodzielne przygotowanie produkcji,
  • Wsparcie działań rozwojowych, takich jak przygotowanie próbki do badań laboratoryjnych lub badań akustycznych.
Oferujemy:
  • Praca na pierwszą zmianę (od poniedziałku do piątku),
  • Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczęcia pomiędzy 7:00 a 9:00),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/ partnera,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Benefity związane z Funduszem Socjalnym,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Poznaj

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.

Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny