Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

22 dni temu

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 49.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenia minimum średnie techniczne
  • Znajomości budowy maszyn oraz układów pneumatycznych
  • Podstawowej znajomości sterowników PLC (programowanie, diagnostyka)
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnień SEP do 1kV
  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej (jako dodatkowy atut)
  • Znajomość systemów CMMS (jako dodatkowy atut)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Wsparcie przy modernizacjach, usprawnieniach

CO OFERUJEMY:

  • Bezpłatny transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Głowna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy)
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazną atmosferę pracy
Informujemy, iż zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Poznaj

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej" oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (760)
Wałbrzych (45)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (227)
Toruń (121)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2331)
Radom (167)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (91)