Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    10 godz.
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Wiązowna Technolog Drewna Wiązowna
Technolog drewna – kosztorysant

Polmet Sp. z o.o.
Wiązowna
praca stacjonarna
1776 dni temu

Od 2001 roku istniejemy na rynku materiałów wspierających sprzedaż. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje kraje europejskie, kraje Afryki a nasze produkcje można odnaleźć nawet w Australii i Oceanii. Jako pracodawca, który stara się zapewnić miłą atmosferę pracy jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celów.

W celu dalszego rozwoju firmy oraz umacnianiu naszej pozycji rynkowej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Zakres obowiązków:
  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu,
  • Wstępna ocena wykonalności projektu,
  • Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy z działem technologicznym
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
  • Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację techniczną w tym:
    • Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów do zapytań ofertowych
    • Przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych
    • Kompletowanie ofert od poddostawców
    • Przygotowywanie harmonogramu realizacji oferty
Wymagania:
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w POS
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Wiedza techniczna w obszarach: obróbki metalu, tworzywa i drewna
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Excel / mile widziana znajomość Autodesk Inventor)
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa
  • Zaangażowanie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Udział w międzynarodowych projektach