Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Wiązowna
Technolog drewna – kosztorysant

Polmet Sp. z o.o.
Wiązowna
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
544 dni temu

Od 2001 roku istniejemy na rynku materiałów wspierających sprzedaż. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje kraje europejskie, kraje Afryki a nasze produkcje można odnaleźć nawet w Australii i Oceanii. Jako pracodawca, który stara się zapewnić miłą atmosferę pracy jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celów.

W celu dalszego rozwoju firmy oraz umacnianiu naszej pozycji rynkowej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Zakres obowiązków:
    • Projektowaniem mebli,
    • Opracowywaniem rozwiązań konstrukcyjnych,
    • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby procesu produkcyjnego,
    • Dobór materiałów, szacowanie zapotrzebowania materiałowego,
    • Ścisła współpraca z działami: Produkcji, Zakupów i Sprzedaży oraz Kooperantami
    • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu
    • Doradztwo w zakresie technicznym,
Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość programu SolidWorks oraz modułów Swood Design/Swood CAM.
    • Wykształcenie kierunkowe, najlepiej związane z Technologią Drewna lub Projektowaniem Mebli
    • Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej i/lub drzewnej
    • Samodzielność na stanowisku konstruktora,
    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją architektoniczną/budowlaną klienta.
Oferujemy:
    • Warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Praca zdalna lub stacjonarna
    • Praca w miłej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji przy pełnym wsparciu pracodawcy