Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Drewna

STAND - ART Sp. z o.o. START PM Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3665 dni temu

Renomowane firmy projektujące i produkujące wysokiej jakości meble dla

marek kosmetycznych takich jak Dior, Guerlain, Kenzo etc. zatrudnią:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Przygotowanie dokumentacji CAD i CAM oraz prowadzenie realizacji projektów indywidualnego wyposażenia meblowego stoisk ekskluzywnych marek kosmetycznych i salonów mody instalowanych w wielu krajach Europy.

Wymagania:
  • pasja w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • znajomość programów Auto CAD 2D, Alpha CAM,
  • zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna,
  • wiedza w zakresie technologii materiałów stosownych do produkcji ekskluzywnych mebli sklepowych,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • zdolności organizacyjne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • język angielski mile widziany.