Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna

BD Art Sp. z o.o.
Małkinia Górna
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
324 dni temu

Firma B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w wielu krajach na świecie.

 Obecnie, do naszego biura mieszczącego się w Małkini Górnej, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkinia Górna
Opis stanowiska
  • udział w projektach technologicznych;
  • samodzielne prowadzenie projektów;
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz wydajności;
  • definiowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie dokumentacji technologicznej;
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień dotyczących produkcji;
Wymagania
  • wykształcenie wyższe lub osoby w trakcie studiów;
  • znajomość systemów SolidWorks lub AutoCad;
  • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • samodzielność w planowaniu czasu i organizacji zadań;
  • otwartość na nowe umiejętności i poszerzanie wiedzy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, najchętniej w dziale technologicznym;
Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie stałe oraz premię powiązaną z realizacją celów na stanowisku pracy;
  • kartę Multisport, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. z siedzibą w Małkini Górnej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie informujemy o dobrowolności podania danych osobowych, jednak ich podanie jest niezbędne do udziału w rekrutacji oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia (mail: rodo@bdart.pl)