Technolog kosmetyczny

LABORATOIRE LIDEAL Parisien Sp. z o.o.

Niegoszowice

1 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3760749, z dnia 2020-10-21

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie receptur i procesów technologicznych dla kosmetyków
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technologicznych
  • Kontrola procesów technologicznych
  • Kontrola i przeprowadzanie prób nowych wyrobów poprawność z uwzględnieniem jakości produktu końcowego, kosztów jego wytworzenia i zgodności z przyjętymi normami technologicznymi
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Stały kontakt z dostawcami surowców
  • wykonywanie wycen nowych receptur
  • wykonywanie próbek wdrożeniowych
  • Współpracuje z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność obsługi komputera (Word , Excel)

Oferujemy

  • Warunki pracy do uzgodnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

LABORATOIRE L'IDEAL Parisien - główną działalnością firmy jest świadczenie usług w zakresie podwykonawstwa przy produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej, farmaceutyków, artykułów spożywczych.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog